هلدینگ درسا از جمله حامیان رقابت در عرصه بازاریابی داخلی و خارجی است. ما همواره تلاش کرده ایم تا با بروزرسانی دانش خود در تمام زمینه ها بهترین باشیم. تخصص تصادفی نیست، ما برای متمایز بودن تلاش کرده ایم

درب اتوماتیک شیشه ای درسا


مکانیزه شدن روند زندگی امری غیر قابل انکار است که در صورت همراه نشدن با آن قطعا در این چرخه با مشکل مواجه خواهیم شدن. درب اتوماتیک شیشه ای درسا نیز یکی از همین تغییرات است که به کمک آن، تردد آسان و امن امکان پذیر می شود. صنعت درب اتوماتیک دارای قدمتی چندین ساله است که با پیشرفت علم این تکنولوژی نیز دستخوش تغییرات و به روز رسانی های خاص خود شده است.

درب اتوماتیک شیشه ای به سری محصولاتی گفته می شود که در صورت تشخیص فرد برای عبور از محل به کمک چشمی های نصب شده در بالاترین نقطه درب به صورت خودکار باز می شوند و پس از گذشتن فرد از درب به حالت اولیه خود باز می گردد. طراحی و ساخت هر درب متناسب با کاربری محیط متفاوت است اما دسته بندی کلی و تعریف شدن برای این منظور وجود دارد که هر درب در نهایت شامل یکی از موارد مشخص شده خواهد بود. درب اتوماتیک درسا توانسته با بهره گیری از تجربه خود در این زمینه بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای درسا

همانطور که از کلمه درب اتوماتیک مشخص است به درب هایی گفته می شود که به صورت خودکار باز و بسته می شوند. این عملیات توسط موتوری که بر روی درب نصب شده، صورت می گیرد. درب اتوماتیک در تمام مجموعه ها قابل پیاده سازی با هر عرض و ارتفاعی است. در محیط هایی با تردد مختلف، وجود درب اتوماتیک دستی یکی از نقاط ضعف به حساب می آید که اکثر آلودگی ها از طریق پوست مستقل می شوند، به همین خاطر توصیه می شود در امکان عمومی و یا محیط هایی با تردد بالا، حتما از درب اتوماتیک استفاده شود تا عبور و مرور تسهیل شده و فرد با خیالی آسوده در آن محیط قدم بگذارد.

درب اتوماتیک شیشه ای درسا

بکارگیری تجهیزات مناسب و کم مصرف خود عاملی شتاب دهنده در رشد فرهنگی هر ملتی به شمار می رود. درب اتوماتیک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شرکت درسا با استفاده از بهترین تجهیزات موجود توانسته تا جایی که امکان پذیر است در این زمینه پیشتاز و یا حتی یکه تاز باشد. دوست دار محیط زیست بودن و آسیب نرساندن به آن فقط در کلام کافی نیست، باید عمل کرد… مصرف بسیار ناچیز برق درب اتوماتیک، در هنگام باز و بسته شدن و هم چنین بهینه شدن نوع مصرف در حالت آماده به کار از ویژگی های بارز این سری از محصولات دوست دار محیط زیست به حساب می آید. وجود شیشه سکوریت ۱۰ میل خود شاید عایقی در برابر کاهش تبادل هوا در بین فضا ها باشد، هم چنین درزگیری و نوع قرار گرفتن لنگه ها در کنار یکدیگر باعث جلوگیری از عبور انرژی از طرفین می شود.

موتور دانکر آلمات در اتوماتیک شیشه ای

برای صرفه جویی در مصرف سوخت و حاملان انرژی، شرکت های تولید کننده درب اتوماتیک راه کارهایی در نظر گرفته اند که هر کدام متناسب با ویژگی های آن مجموعه قابل فعال سازی است. البته در کنار این تنظیمات درون برنامه ای می توان با نصب ۲ درب در فاصله ۱ تا ۲ متری از یکدیگر در یک محیط از ورود و خروج هوای اضافه جلوگیری کرد که البته این مورد برای مناطق با درجه دمایی بسیار گرم و یا سرد و یا محیط هایی با گرد و غبار پیشنهاد می گردد که درب اول به عنوان فیلتر با تنظیم زمان باز شدن و مدت زمان باز نگه داشتن خود برای عبور فرد باعث ایجاد سیستم پالایشگر قوی خواهد شد که درب دوم مقدار بسیار ناچیزی از این تفاوت ها را با خود به همراه دارد.

شرکت درسا نامی آشنا در صنعت سیستم های اتوماسیون اتوماتیک است که نزدیک به ۲ دهه است که حضور در بازار را تجربه دارد. نمایندگی انحصاری برند وایزر سوئد و اریکسر سوئیس ارمغانی است که پس از تحقیقات و حضور موثر در این زمینه حاصل شده و با بکارگیری موتور پر قدرت دانکر ساخت کشور آلمان توانسته ترکیبی فوق العاده جهت محیط هایی با تردد های متفاوت از بسیار کم تا نامحدود را پشتیبانی کند.

کنترل باکس وایزر سوئد در اتوماتیک درسا

انواع در اتوماتیک

نوع باز شدن درب های موجود در بازار بسته به ظاهر و متراژ محیط متفاوت است به همین منظور از درب اسلایدینگ یا همان درب اتوماتیک کشویی تا درب تمام دایره با طراحی های مختلفی در نظر گرفته شده است که از بین آنها بیشترین کاربرد درب اتوماتیک کشویی از آن خود کرده است که علت آن کمترین میزان استهلاک و بیشترین سرعت در هنگام باز و بسته شدن است.

چشمی در اتوماتیک شیشه ای درسا

قیمت در اتوماتیک درسا

درب های اتوماتیک متناسب با کنترل باکس و موتور و متراژ محیط قیمتی متفاوت دارند. برای اطلاع از قیمت در اتوماتیک درسا می توانید با شماره ۶۴۷۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا با مشاوره ای دقیق با کارشناسان فروش درب درسا بهترین سیستم را تهیه نمایید و یا با مراجعه به سایت تخصصی درب اتوماتیک درسا به آدرس Door.Doorsa.ir در قسمت پیشنهاد درب اتوماتیک با وارد کردن متراژ محیط و میزان تردد در نظر گرفته شده سیستم های پیشنهادی را بررسی نمایید.

برخی مشتریان