هلدینگ درسا از جمله حامیان رقابت در عرصه بازاریابی داخلی و خارجی است. ما همواره تلاش کرده ایم تا با بروزرسانی دانش خود در تمام زمینه ها بهترین باشیم. تخصص تصادفی نیست، ما برای متمایز بودن تلاش کرده ایم

صنایع بسته بندی درسا


محصولاتی که ساخته و تولید می شوند صرف نظر نوع و مدل تولیدی نیازمند بسته بندی است. الزام استفاده از بسته بندی برای سالم نگه داشتن محصولات تولید شده، ایمنی و امنیت و در نتیجه  حفظ سلامت کالا در حمل و نقل، بسیار احساس می شود به همین دلیل صنایع بسته بندی درسا صنعت مختص به یک مجموعه و محل به حساب نمی آید و صنعتی فراگیر است که روزمره همه افراد را در بر می گیرد.

قبل از عرضه هر محصول، ابتدایی ترین کار بسته بندی آن است و این مورد خود یکی از بزگترین تاثیرات را بر نوع دید خریدار دارد که همین امر باعث اهمیت یافتن این موضوع می شود. نوع بسته بندی، ظاهر آن در رنگ های بکار گرفته شده در تصمیم گیری انتخاب محصول سهمی بسیار بزرگ دارد. صنایع بسته بندی پکزی درسا توانسته با بکارگیری دانش که در این زمینه دارد بهترین بسته بندی را برای هر محصول ارائه کند. هدف از بسته بندی مواد غذایی و اقلامی از این دست نگهداری مناسب در تمام مدت استفاده از پاکت اولیه و کاهش و حتی از بین بردن روشهایی جهت ایجاد فضا برای فساد درونی و بیرونی و آسان نمودن در حمل و نقل است که ما توانسته ایم با در نظر گرفتن تمامی موارد بیان شده برای هر کالا بسته بندی خاص آن را با بهترین طراحی و به مرحله اجرا برسانیم.

صنایع بسته بندی درسا

صنایع بسته بندی را به علت اینکه اولین وسیله ارتباط بصری با مخاطب محسوب می شود اهمیت بسیار زیادی دارد و به زبان ساده می توان گفت چراغ قرمزی که باعث توقف عابران در برابر خود م یشود که همانطور که انتظار می رود نتیجه این توقف باید انتخاب محصول یا کالاست.

بکارگیری ماشین آلات روز دنیا، بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت توانسته به تولید پاکت های بسته بندی و کیسه های خرید با کیفیت بسیار بالا و ظاهری زیبا و مناسب منجر شود. برای این امر با اجرایی کردن روند مشاوره تا طراحی و چاپ تلاش می شود تا حرفه ای ترین محصول متناسب با نیاز و خواسته مشتری ارائه شود و به مرحله اجرا برسد.

پاکت های پکزی درسا بسته بندی انعطاف پذیر دارند که با قابلیت چند لایه بودن امکان بسته بندی انواع محصولات جامد، مایع و حتی پودری را در خود فراهم می آورند و جایگزین مناسبی برای ظروف شیشه ای، قوطی فلزی و حتی بطری های PET و جعبه های مقوایی است که هم از نظر استحکام قابل رقابت است و هم کارایی.

برخی مشتریان