هلدینگ درسا از جمله حامیان رقابت در عرصه بازاریابی داخلی و خارجی است. ما همواره تلاش کرده ایم تا با بروزرسانی دانش خود در تمام زمینه ها بهترین باشیم. تخصص تصادفی نیست، ما برای متمایز بودن تلاش کرده ایم

تعویض در اتوماتیک بیمارستان شفا


بیمارستان شفا در استان قزوین سالیانی است که در خدمت به مردم فعالیت دارد و با داشتن اورژانس، اتاق عمل، ICU ، CCU و اتاق زایمان و… تلاش کرده تا بهترین خدمات را به مردمان شهر تاکستان و روستاهای اطراف ارائه کند. تعویض در اتوماتیک بیمارستان شفا تاکستان نیز از جمله این امور بود که با همکاری آن مجتمع درمانی و دانشگاه علوم پزشکی قزوین و شرکت درسا صورت گرفت.

تعویض در اتوماتیک بیمارستان شفا تاکستان

اورژانس به بخش خاص از بیمارستان گفته می شود که به علت دسترسی بهتر و راحتتر بیماران در محلی جدا از ساختمان اصلی و یا در طبقه اول بیمارستان طراحی و احداث می شود. از مهم ترین کارهای اورژانس ورود فرد بیمار به داخل بیمارستان و انجام امور اولیه برای تشخیص بهتر و سریعتر و انتقال بیمار به بخش مورد نظر است. وجود پزشکان در تمامی رده ها و پرستاران در یک محیط در کنار هم برای تشخیص و همراهی بیمار تا بخش مورد نظر از جمله وظایف واحد اورژانس است. با توجه به توضیحات بیان شده عبور و مرور در اورژانس ضروری و دائمی است.

تعویض درب اتوماتیک بیمارستان شفا تاکستان

تعویض در اتوماتیک بیمارستان شفا تاکستان

بیمارستان شفا تاکستان با اورژانسی مستقل خود آماده خدمت رسانی است اما برای این مورد با مشکلی بزرگ مواجه بود. درب ورودی اورژانس که محل تردد تمامی افراد است درب تلسکوپی بود و برای تردد هر فرد، می بایست لت اول با جای گیری بر روی لت دوم و سپس با باز شدن لت دوم و قرار گیری بر روی لت ثابت اجازه تردد را صادر می کرد که این سیستم روند تردد را کند کرده بود. نصب در تلسکوپی توسط شرکتی نا آگاه . با دانش کم صورت گرفته بود که با تعویض درب اتوماتیک بیمارستان شفا تاکستان توسط درسا یکی از بزرگترین مشکلات مجموعه بر طرف شد.

درب تلسکوپی یکی از بهترین و کارآمد ترین سیستم های اتوماسیون است اما با توجه به ویژگی های هر مجموعه باید درب مختص آن را استفاده نمود. اورژانس به علت ویژگی که دارد می بایست از دربی استفاده شود که در کمترین زمان ممکن باز شود که درب اسلایدینگ ۲ لت بهترین گزینه بود و کنترل باکس WISER YT-1608 مناسب ترین مدیر برای کنترل تردد و رفت و آمد است که در این مجموعه کار شد. نصب ۲ درب فیلتری در اورژانس و ۵ سیستم هوشمند دیگر که در سال ۱۳۹۱ نصب گردید موجب شد تا مجموعا ۷ درب کنترلی هوشمند در آن مجتمع درمانی نصب و راه اندازی شود.

منبه سایت : درب اتوماتیک درسا