هلدینگ درسا از جمله حامیان رقابت در عرصه بازاریابی داخلی و خارجی است. ما همواره تلاش کرده ایم تا با بروزرسانی دانش خود در تمام زمینه ها بهترین باشیم. تخصص تصادفی نیست، ما برای متمایز بودن تلاش کرده ایم

نصب در اتوماتیک دانشگاه پیام نور ایلام


دانشگاه پیام نور یکی از مجموعه های آموزشی بزرگ کشور است که در سال ۶۷ شمسی تاسیس و پایه گذاری شد و توانسته تا بدین لحظه تعداد قابل توجهی از دانشجویان را به درجات بالای علمی برساند. یکی از دلایل تاسیس دانشگاه، آموزش از راه دور و نیمه حضوری بود که در نوع خود شیوه ای کاملا نوین به حساب می آید. گسترده تر بودن حیطه فعالیت و پوشش تمامی رشته ها از جمله ویژگی های قابل ذکر این مرکز آموزشی است. تاسیس و بازگشایی دانشگاه در هر شهر باعث رشد سطح فکری و ارتقاء فرهنگ خواهد شد که شهر ایلام توانسته در این امر پیشتاز باشد و با قرار داشتن در رده شهر های محروم، همواره تلاش نموده تا با ارتقاء سطح دانش خودکفایی را سرلوحه کار خود قرار دهد. نصب در اتوماتیک دانشگاه پیام نور ایلام در دی امسال راه اندازی شد.

نصب در اتوماتیک دانشگاه پیام نور ایلام

با توجه به دستور ساخت دانشگاه پیام نور در شهر ایلام از طرف مسئولان مربوطه آن شهر و با گزینش پیمانکار مورد نظر اقدامات لازم در مورد آماده سازی مکان و طرح نقشه ساختمان آغاز شد و از همان ابتدا تلاش بر آن شد تا با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مبرم و ضروری با استعلام گیری از شرکت هایی که مورد تایید بودند اقدام گردد. در نظر گرفتن ۲ درب اتوماتیک کشویی خطی در طبقه اول و دوم ورودی ساختمان، فضاهای در نظر گرفته شده بود که تصمیم بر آن شد تا پس نصب کامل اقدامات جهت پله از سر گرفته شود. شرکت پیمانکاری با توجه به شناخت خود نسبت به شرکت های ارائه دهنده درخواست های مورد نظر با استعلام گیری فقط از شرکت درب اتوماتیک درسا درخواست خود را کتبا اعلام نمود.

نصب در اتوماتیک دانشگاه پیام نور ایلام

نصب در اتوماتیک دانشگاه پیام نور ایلام

با ارسال پیش فاکتور از طرف شرکت درسا به پیمانکار محترم مبنی بر ۲عدد کنترل باکس اریکسر، ۲ موتور دانکر و مابقی متعلقات آن با تایید شدن آن عملیات ساخت شیشه و دیگر موارد وابسته به آن انجام گرفت تا در زمان مورد نظر ارسال، نصب و راه اندازی شود. با گذر زمان و پیشرفت پروژه مسئولان تصمیم گرفتند که نصب در اتوماتیک دانشگاه پیام نور ایلام به صورت همزمان انجام شود و بعد از جای گذاری در، عملیات ساخت پله در آن قسمت آغاز شود که با توجه به رایزنی های صورت گرفته، خواسته محقق شد و درب دوم به کمک داربست نصب شد.