هلدینگ درسا از جمله حامیان رقابت در عرصه بازاریابی داخلی و خارجی است. ما همواره تلاش کرده ایم تا با بروزرسانی دانش خود در تمام زمینه ها بهترین باشیم. تخصص تصادفی نیست، ما برای متمایز بودن تلاش کرده ایم

نوسازی دادسرا های تهران


دادسرا مرکزی است که با مشارکت دادگاه انجام وظیفه می نماید و زیر نظر قوه قضائیه فعالیت می کند. این ارگان عهده دار تعقیب متهم به جرم، اکتشاف جرم و برپا داشتن دعوی از جنبه حق عمومی هر فرد است. هم چنین عهده دار رسیدگی به امور بر اساس حیطه مشخص شده برای دادسرا است. در واقع رسیدگی به کلیه جرائم و اتهامات ارتکابی از مرحله اولیه آن که تحقیقات است تا صدور کیفر خواست جزء حوزه کاری دادسرا محسوب می شود مگر در مواردی خاص که از طرف قانون به محل دیگری سپرده شده باشد. در گیشه خبر هلدینگ درسا به انتشار خبری مبنی بر نوسازی دادسراهای تهران می پردازیم که توسط شرکت درسا آریا راد به عنوان یکی از زیر مجموعه های فعال صورت گرفت.

نوسازی دادسرا های تهران

با توجه به مطالب بیان شده در ابتدا می توان دادسرا را مکانی پر تردد در نظر گرفت. رفت و آمد بسیار زیاد افراد در این محیط ها با شرایط شغلی مختلف و سطوح گوناگون اجتماعی باعث شده تا سطح توقع از دادسرا در رسیدگی به جرائم و حتی رسیدگی به درخواست افراد بالا برود. دادسرا ها نیز برای انجام هرچه بهتر امور با استفاده از تجهیزات مرتبط همواره تلاش کرده اند تا میزان رضایت افراد را تا حد توان افزایش دهند.

ایجاد آرامش در فضا و کاستن از آلام این افراد سرلوحه کاری تمامی دادسرا است که برای تحقق آن یکی از روش های استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای است. باز شدن خودکار درب بدون نیاز به تغییر در حرکت فرد در هنگام ورود و یا خروج، سکوت در هنگام عملیات خدمت رسانی (درب دستی به مرور در زمان باز و بسته شدن صدا می دهد) از ویژگی های بارز درب اتوماتیک شیشه ای است که برای چنین مجموعه هایی بسیار حیاتی است.

نوسازی دادسرا های تهران

نوسازی دادسرا های تهران

در تمامی مجموعه های خدمت رسان همواره تیمی فعال در حال تحقیق و بررسی وجود دارد تا با ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت رسانی میزان رضایت افراد را به استاندارد ها نزدیک نماید این امر موجب تماس با واحد فروش شرکت شد و مشاوره ای در این زمینه صورت گرفت پیشنهاد نصب در اتوماتیک شیشه ای در ورودی تمامی دادسراها که در پیش فاکتور ارائه شده با نام پروژه نوسازی دادسراهای تهران هنوان گرفت، ارائه شد.

با اعزام کارشناس فنی به دادسرای محلاتی، مدرس، مفتح، قدس، سئول و دادسرای رسالت بررسی محل راه اندازی درب به همراه اندازه گیری دقیق جهت نصب درب محاسبه شد در مجموع ۱۸ درب اتومات برای مجتمع های قضایی در نظر گرفته شد که با تهیه پیش فاکتور و ارائه آن به واحد های مربوطه و تاییدیه آن در کمترین زمان اقدامات لازم جهت نصب درب آغاز شد.

نوسازی دادسرا های تهران

 

با توجه به مذاکرات و توافق های صورت گرفته بین دو مجموعه، ۴ درب دادسرای محلاتی، ۴ درب دادسرای مدرس، ۴ درب دادسرای مفتح، ۳ درب دادسرای قدس، ۲ درب دادسرای سئول و ۱ درب دادسرای رسالت نصب شد که تمامی درب ها به ترتیب قرار طی شده نصب و تحویل آن مراکز داده شد. نوسازی دادسرا های تهران در کوتاه ترین زمان انجام گردید.