هلدینگ درسا از جمله حامیان رقابت در عرصه بازاریابی داخلی و خارجی است. ما همواره تلاش کرده ایم تا با بروزرسانی دانش خود در تمام زمینه ها بهترین باشیم. تخصص تصادفی نیست، ما برای متمایز بودن تلاش کرده ایم

پایانه شرق مجهز به درب اتوماتیک


پایانه شرق تهران مکانی جهت استفاده و جابجایی مسافر با استفاده از وسایل نقلیه از جمله اتوبوس و تاکسی سواری است. این پایانه در شرق تهران در محدوده تهران پارس و خیابان دماوند در منطقه ۳ واقع شده است. این پایانه دومین پایانه بزرگ، کلان شهر تهران است. تلاش برای مدیریت بهتر و متمرکز باعث شد تا مدیران آن مجموعه شروع به نوسازی پایانه شرق تهران کنند که در نهایت موجب شد تا پایانه شرق مجهز به درب اتوماتیک شود.

پایانه شرق مجهز به درب اتوماتیک

بازسازی ساختمان و به روز رسانی آنها با تجهیزات روز، نتیجه همت برای پویایی آن مجموعه است و استفاده از درب اتوماتیک یکی از همین اقدامات موثر است. باز و بسته شدن خودکار درب ها برای سهولت در تردد بدون در نظر گرفتن تعداد افراد از امکاناتی است که به ترمینال اضافه شده است. اکثر افرادی که در ترمینال حضور دارند مسافرانی هستند که با وسایل و چمدان خود وارد آن محیط شده اند، تسهیل عبور و مرور و باز شدن خودکار درب اقدامی بسیار پسندیده در این زمینه به حساب می آید که فرد با خیالی آسوده در آن فضا گام خواهد گذاشت.

پایانه شرق مجهز به درب اتوماتیک

درسا آریا راد، مجموعه ای قوی و فعال در زمینه نصب و اجرا درب اتوماتیک در ایران با تکیه بر دانش خود توانسته سازمان های بزرگ را به سمت خود جذب کند. مدیران ترمینال بعد از تصمیم گیری بر نوسازی واحدهای مختلف پایانه با واحد فروش درب درسا تماس برقرار کردند و با در میان گذاشتن موضوع خود با کارشناسان فروش این مجموعه و دریافت مشاوره تصوبیه خود را مبنی خرید ۲۹ درب اتوماتیک WISER اعلام کردند.

پایانه شرق مجهز به درب اتوماتیک

بعد از تایید پیش فاکتور های ارسالی از طرف آن مجموعه، قرار بر این شد که به علت وسیع بودن پروژه در صورت آماده سازی فضا برای هر درب شرکت درسا موظف به نصب و راه اندازی باشد که تا به امروز ۲۱ درب از ۲۹ درب مجموعه نصب و راه اندازی شده که کاملا قابل استفاده است و درب های باقی مانده در هنگام ایجاد فضا از جانب پیمانکار ترمینال، نصب خواهد شد. درسا آریا راد مفتخر است تا در این خدمت رسانی به مردم شریف سهیم است.

منبع : درب اتوماتیک شیشه ای درسا